Firma Adı İletişim Konum
AYD GRUP CAM DAĞITIM MERKEZİ İNŞ.TAŞ. GIDA SAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
BÜYÜKDERE CAD YAPIKREDİ PLAZA C BLOK NO: 40 KAT 17 LEVENT / / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 317 4113
Web: http://aydglass.com/
Salon: 11
Stant: 1110
Ürün Grupları
  • Duz Cam
  • Lamine Cam
  • Otomobil Cami
  • Desenli Cam
  • Cam Ayna

Firmamız Türkiye de düz cam, renkli cam, reflektif cam, lamine cam, desenli cam, güneş paneli camı, ayna ve sera camı üretmektedir. AYD Glass A.Ş. en kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarak her müşteriye rakipsiz hizmet vermektedir. AYD Glass A.Ş., yüksek nitelikli, deneyimli mühendis ve teknisyenler istihdam etmektedir ve her zaman en iyi sunma çaba göstermiştir. Bugün, birçok tamamlanmış proje ile müşterileri tarafından büyük takdir görmektedir. Şirket faaliyetleri, yenilikçi çevreci ve daha fazla verimlilik ile birlikte yeni teknoloji aracılığıyla kaliteyi daha da iyileştirmeyi amaçlamaktadır. AYD Glass A.Ş., ilkeleri ve güvenilirliği ile müşterinin ihtiyaçlarını anlama ve ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunma ve zamanında teslimat politikasına sahiptir. Müşterilerin beklentilerini karşılamak şirket önceliğimizdir. Kaliteyi yaptığımız her şeyin merkezine koyduğumuz için, elde edilen sonuçlar gerçekten etkileyicidir.

Düz CamDüz Cam
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tüm cam uygulamaları için temel üründür. Saydamlığı sayesinde yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir. Farklı kalınlık ve ebatlarda, sürekli ve kesintisiz tedarik imkanı mevcuttur.

Renkli CamRenkli Cam
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Farklı renk alternatifleri ile tasarımcı ve kullanıcılara estetik ve şık mekanlar yaratmaya yönelik geniş seçenekler sunar.

Lamine CamLamine Cam
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Şeffaflığı sayesinde arkasında sergilenen objeler daha canlı bir görüntüye kavuşur. İnsanların cama çarpması sonucu oluşan kazalarda yaralanma riskini en aza indirger. Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı güvenlik sağlar. Taş ve sopa gibi araçlarla yapılan saldırı ve hırsızlık girişimlerinde, içeri girişleri önler/geciktirir. Ses yalıtımına katkı sağlar.

Reflekte CamReflekte Cam
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Reflektif özelliği ve vizyon-spandrel uyumunun sayesinde cam cepheli binalarda görsel bütünlük sağlar.

Buzlu CamBuzlu Cam
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Estetik bir iç tasarım için üretilen buzlu camlar, yaşanılan alanların şıklığını ortaya çıkarır.

AynaAyna
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Gümüş kaplamalı aynalar yüksek yansıtma özelliğine sahip olması nedeniyle çokça tercih edilen bir ayna türüdür.

Otomotiv CamıOtomotiv Camı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yeşil camımızın ideal rengi ve çarpık dalgalar veya kalınlık değişkenliği gibi kusurların olmaması, onu 2.2, 3.5 mm vb. kalınlıklarda otomotiv camı üretimi için uygun kılmaktadır. Yeşil cam, özel formülü nedeniyle otomotiv camı endüstrisi için uygundur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.