AVRASYA KAPI-PENCERE-CAM GLOBAL

BUSINESS CONNECT İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR İŞ BAĞLANTILARI

Fiziksel fuarın gücü ile dijital dünyanın avantajları birleşiyor!

Avrasya Kapı-Pencere-Cam Global''in sunduğu dijital çözümlerle katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden sanal ortamda bir araya gelecek, görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini bu platformda sürdürebilecek. Bu sayede dijital ortamda da yeni iş bağlantıları kurabilecek ve yeni ortaklıklar başlatabilecekler. Bu online hizmet sayesinde katılımcılarımız potansiyel müşterilerinin ve yeni iş ortaklarının sadece bir tık uzağında olacak.

Business Connect Programı fuarla eş zamanlı olarak sizleri bekliyor. 

Business Connect Programı, Avrasya Kapı-Pencere-Cam Global kapsamında sunulan bir online iş ağı platformudur. Katılımcılar ve ziyaretçiler hem fuar alanındaki toplantılarını hem de online toplantılarını bu platform üzerinden kolayca ayarlayabilir. Business Connect Programı sayesinde potansiyel iş ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.

Business Connect Programı neler sunuyor?
  • Fuar öncesi katılımcılar ve ziyaretçiler birbirlerinin online profillerini görüntüleyebiliyor.
  • Katılımcılar ve ziyaretçiler fuar alanında ve dijital platformda yapacakları toplantılar için istek gönderebiliyor.
  • Dijital platform üzerinden ziyaretçiler ilgilendikleri ürünleri ve hizmetleri kolayca filtreleyip doğru ürüne ve kişiye ulaşabiliyor.
  • Ziyaretçiler ve katılımcılar birebir görüntülü görüşme yapabiliyor.
BUSINESS CONNECT PROGRAMI KULLANIM KILAVUZU İNDİR

FİRMA ÖNERİLERİ

E-Posta ile firma önerileri alın
Aradığınız ürün ve hizmetleri sunan katılımcı firmalarımızı e-posta ile size öneriyoruz.

ONLINE TOPLANTI

Fuardan önce online toplantı programınızı oluşturun
Katılımcı ve ziyaretçilerin karşılıklı olarak ilgi alanlarına göre birbirlerine ulaşabildikleri akıllı eşleştirme sistemi sayesinde online toplantılar çok daha kolay.

ONLINE KATILIMCI KATALOĞU

Katılımcı listesine online ulaşabilirsiniz
Ziyaretçiler, katılımcı firmaların listesine ve firmaların online ürün kataloglarına, iletişim bilgilerine Avrasya Cam web sitesi ve mobil uygulama üzerinden kolayca ulaşabilecekler. 

ONLINE ÜRÜN KATALOĞU

Katılımcı firmaların online ürün kataloğunu fuardan önce mutlaka inceleyin
Katılımcı firmaların ürünlerini dijital platformda online olarak ziyaretçilere fuar öncesinde, fuar sırasında ve sonrasında da sunma imkanı sağlar. 

FUAR ALANINDA TOPLANTILAR

YÜZ YÜZE TOPLANTI İMKANI
Business Connect Programı üzerinden katılımcılar ziyaretçiler ile, ziyaretçiler de katılımcılar ile fuar başlamadan önce katılımcı firmanın fuar alanındaki standında birebir yapacakları toplantıları ayarlaması mümkün.

OFİSİNİZİN KONFORUNDA FUAR DENEYİMİ

ONLINE ZİYARETÇİLERİ OFİSİNİZDEN TAKİP EDİN
Fiziksel fuardaki stantlarında bizzat bulunamayan katılımcı firmanın yetkilileri Business Connect Programı'nda kayıtlı olan online ziyaretçileri görebilecek ve onlarla iletişime geçebilecek.

FUAR ETKİNLİKLERİNİ TAKİP EDİN

FUARDAKİ HİÇBİR ETKİNLİĞİ KAÇIRMAYIN
Fuar süresince gerçekleşen tüm konferans ve panelleri hem fiziksel fuarda izleme hem de bu etkinliklere uzaktan erişme imkanı mevcut.