Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarları 60 bin ziyaretçi hedefiyle açıldı!

Avrasya Bölgesi’nin alanındaki en büyük ve prestijli fuarları Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları kapılarını eş zamanlı olarak 12 Kasım Cumartesi günü İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde açtı. Toplam 12 salonda gerçekleşen ve 16 Kasım’a kadar açık kalacak olan fuarlar, ilk günden ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
 
Bölgenin en büyük ve prestijli sektörel etkinliklerinden olan Avrasya Pencere, Avrasya Kapı ve Avrasya Cam Fuarları; 16 Kasım 2022 tarihine kadar İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde ziyaretçileriyle buluşacak. Pencere ve Kapı Sektörü Derneği (PÜKAD), Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği (PÜKAB) ve Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş İnsanları Derneği (GALSİAD) iş birliğiyle gerçekleşen fuarlar, ağırlıklı olarak Balkanlar, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Doğu Avrupa, Orta Asya ve Kuzey Afrika başta olmak üzere 140’a yakın ülkeden 60 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak.
 
544 firma ve firma temsilciliği ile 454 markayı aynı çatı altında toplayan fuarların uluslararası alım heyetleri kapsamında 100’ün üzerinde ülkeden 600’e yakın sektör profesyoneli İstanbul’da bir araya geliyor. 
 
Avrasya Pencere 2022’de Alüminyum ve Gölgelendirme Özel Bölümleri
23. kez kapılarını açan Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı, pencere üretim makineleri, pencere üretim teknolojileri, pencere profil, profil üretim makineleri, profil üretim teknolojileri, pencere mekanizmaları, pencere yan sanayi, cephe sistemleri, yalıtım malzemeleri, hammadde ve tamamlayıcı ürünler gibi birçok alanda faaliyet gösteren sektörün lider konumundaki karar vericileri bu fuarlarda olacaklar.
Avrasya Pencere Fuarı bünyesinde organize edilen “Alüminyum” özel bölümünde Türkiye ve Avrasya Bölgesi'nde alüminyum pencere, profil, cephe sistemleri, alüminyum aksesuarları ve üretim makineleri gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalar, “Gölgelendirme” özel bölümünde ise gölgelendirme, koruma ve kapatma sistemleri alanlarında faaliyet gösteren firmalar yerlerini aldı. 
 
Avrasya Kapı 14. kez, Avrasya Cam 12. kez sektörü bir araya getirdi!
Sektörün önde gelen iç mekan kapı ve kapı sistemleri, kilit, panel, pano, bölme sistem ve aksesuarları üreticileri ürün ve hizmetlerinin sergilendiği Avrasya Kapı Fuarı 14. kez ziyaretçileriyle buluşurken, cam ürünleri ve uygulamaları, üretim-işleme teknolojileri ve makineleri ile tamamlayıcı ürün ve kimyasallarıyla fuar alanında yer alan Avrasya Cam Fuarı ise 12. kez sektör ziyaretçileriyle buluştu.

Business Connect Programı ile fiziksel fuarın avantajları dijital dünyanın olanaklarıyla birleşiyor!  
Hibrit formatta devam edecek fuarlarda, Tüyap’ın Business Connect Programı sayesinde katılımcı ve ziyaretçiler dijital ortamda buluşarak görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini bu online platform üzerinden sürdürebilecekler.
 
Fuarlar, 12 – 15 Kasım’da 10.00 – 18.00, 16 Kasım’da ise 10.00 – 17.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN